
Стильний костюм з шортами "Florence"| Розпродаж моделі
425 ₴
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7914
- +380 (66) 886-22-45Vodafone
- +380 (63) 658-39-27Lifecell
Літній костюм із шортами "Florence"
Легкість, жіночність та сексуальність - ось перші асоціації, що з'являються при вигляді літньої новинки від TM Fashion Girl. Стильний жіночий костюм з шортами не просто модний і красивий, він дуже зручний і практичний.
Костюм складається з двох частин:
- Верх костюму - блуза вільного кроя з короткими рукавами. Лінія плеча приспущена, горловина овальної форми. На грудях розташована маленька накладна кишеня в тон нижньої частини одягу.
- Низ - короткі шорти з поясом на резинці та кишенями. Посадка виробу з завищеною талією, штанини з відворотами.
Блуза виготовлена з легкого софту, а шорти з американського жатого крепу. Обидві тканини добре пропускають повітря і вологу, приємні на дотик та до тіла. Саме завдяки цим властивостям софт і креп жатка ідеально підходять для пошиття літнього одягу. Крім того, ці тканини дуже довго зберігають яскравість кольорів і цілісність форми.
Цей стильний костюм із шортами можна придбати у чотирьох різних кольорах і розмірах. Для того щоб правильно підібрати одяг, обов’язково скористайтеся спеціальною таблицею.
Чи хотіли б ви внести у своє літо більше кольорів і гарного настрою? Модний шопінг на fashion-girl.ua - найкраще рішення! Тисніть на кнопку "Купити" і наша яскрава новинка буде тішити вас не один день.
Характерики
- Стиль:Сasual
- Сезон:Літо
- Довжина кофти від плечей:59-61 см
- Довжина рукава (від горловини):22-24 см
- Довжина крокового шва: 3-4 см
- Довжина бічноого шва:
- 33-35 см
- Матеріал:Софт, американський креп жатка
Таблиця розмірів
Наявність на складі
| Колір | 42 | 44 | 46 | 48 | |||
| Темно-синій | ![]() |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
| Блакитний | ![]() |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
| Зелений | ![]() |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
| Бежевий | ![]() |
✓ | |||||
✓ у наявності (кількість обмежено).
✗ немає (знято з виробництва).


Як зробити замовлення
Методи оплати
Варіанти доставки
Повернення та обмін
Умови співпраці
Дропшипінг
АКЦІЇ І ЗНИЖКИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
При купівлі від 10 до 24 од. будь-якого товару в одній посилці
ДОДАТКОВА ЗНИЖКА
При купівлі від 25 од. будь-якого товару в одній посилці
Наші переваги
Весь товар в наявності
Отправка за 24 часа
100% фото
Найкращі ціни
Обмін і повернення
Гарантія якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Girl |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Колір | Різні кольори |
| Низ | Шорти |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Довжина бічного шва | 33-35 см |
| Довжина кофти від плеча | 59-61 см |
| Довжина рукава (від горловини) | 22-24 см |
| Довжина крокового шва | 3-4 см |
| Розмір жіночого одягу (RU) | 42, 44, 46, 48 |
| Термін повернення | 14 днів із моменту отримання замовлення |
- Ціна: 395 ₴













