
Повсякденний жіночий костюм із трикотажу "Flex"| Норма і батал| Розпродаж моделі
705 ₴
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7995
- +380 (66) 886-22-45Vodafone
- +380 (63) 658-39-27Lifecell
Трикотажний костюм "Flex"
Одяг будь-якого стилю повинен бути не лише моднимі красивим, перш за все він повинен бути зручним. На fashion-girl.ua завжди можна купити стильні та комфортні наряди на всі випадки життя.
Безпрограшний варіант для повсякденного носіння – жіночий трикотажний костюм. Зручний фасон дає відчуття свободи і легкості, коли нічого не сковує рухів, не перетискає та не обтягує.
Ця модель поєднала в собі вільний крій, стильний дизайн і гідну якість тканини. Верх костюма – кофта з капюшоном і довгими рукавами. На грудях присутня функціональна блискавка, з допомогою якої можна контролювати глибину декольте. Низ – укорочені штани з кишенями. Штанини з манжетами, злегка завужені до низу. Модель має комфортну посадку і пояс на резинці. Обидві деталі костюма декоровані контрастними вставками з принтом «гусяча лапка».
Повсякденний костюм виготовлений з трикотажу двонитка, який володіє хорошими якостями і приємною текстурою. У догляді матеріал не примхливий, але вимагає дотримання низького температурного режиму при пранні. В наявності три базових актуальних забарвлення в різних розмірах.
Якщо вам сподобався жіночий повсякденний костюм із трикотажу, не чекайте знаків від долі – сміливо тисніть на "Купити"! На правах виробника гарантуємо високу якість, вигідну вартість і швидку відправку!
Характеристики
- Стиль:Casual
- Сезон:Весна/осінь
- Довжина по спинці:63 см
- Довжина рукава від горловини:70-74 см
- Довжина бічного шва штанів: 93-95 см
- Довжина крокового шва: 69-70 см
- Матеріал:Двонитка
Таблиця розмірів
Наявність на складі
| Колір | 42-44 | 46-48 | 50-52 | |
| Чорний | ![]() |
✓ | ✓ | ✓ |
| Сірий | ![]() |
|||
| Марсала | ![]() |
✓ | ✓ | ✓ |
✓ — в наявності (кількість обмежена).
✗ — немає в наявності (знято з виробництва).


Як зробити замовлення
Способи оплати
Варіанти доставки
Повернення і обмін
Умови співпраці
Дропшипінг
АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
При покупці від 10 до 24 од. будь-якого товару в одній посилці
ДОДАТКОВА ЗНИЖКА
При покупці від 25 од. будь-якого товару в одній посилці
Наші переваги
Весь товар в наявності
Відправка за 24 години
100% як на фото
Найвигідніші ціни
Обмін та повернення
Гарантія якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Girl |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Світшот |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Колір | Різні кольори |
| Низ | Штани |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (RU) | 42-44, 46-48, 50-52 |
| Термін повернення | 14 днів із моменту отримання замовлення |
| Довжина крокового шва | 69-70 см |
| Довжина по спинці | 63 см |
| Довжина бічного шва штанів | 93-95 см |
| Довжина рукава від горловини | 70-74 см |
- Ціна: 675 ₴









