
Жіночий брючний костюм «Трініті»| Розпродаж моделі
505 ₴
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7290
- +380 (66) 886-22-45Vodafone
- +380 (63) 658-39-27Lifecell
Жіночий брючний костюм "Трініті"
Інтернет-магазину Fashion Girl в Україні – простір стилю і нових трендів сезону. Дизайнери команди FG намагаються створювати одяг за останнім словом моди.
У каталозі товарів можна купити і вибрати: костюми, блузи, нижню білизну, аксесуари, брючні комплекти, футболки, майки, джинси, шорти і т. д.
Ви не знайдете де купити жіночий брючний костюм Україна виробник, дешевше, ніж у FG.
Брючний комплект "Трініті" виготовляється в Україні і складається з двох одиниць: брюки-капрі і жіноча блузочка. Бенгалінові брючки від інших моделей відрізняються своєю еластичністю. Модна довжина ⅞ - універсальний варіант для жінок будь-якого зросту. Приталений силует і завищена посадка надають моделі особливої вишуканості. Застібаються штани спереду на потаємну блискавку, на поясі є хлястики для ремінця.
Темно-синя блуза в білий горошок шиється з шифону. Тканина дуже легка, добре пропускає повітря і дуже проста в догляді. Горловина виробу овальної форми, декорована комірцем. Короткі рукави у формі крилець надають блузі особливої легкості і ніжності. Спинка прикрашена прямокутним вирізом із трьома декоративними бантиками з тканини.
Кожен елемент костюма можна носити окремо і поєднувати з іншими речами.
Без переплат купити жіночий брючний костюм Україна радить тут! Сміливо тисніть на кнопку "Купити" і оформляйте замовлення. Fashion Girl – територія високої якості і низьких цін.
Замовити і купити одяг можуть жителі таких країн:
1. Україна.
2. Казахстан.
3. Польща.
Залишайтеся стильними разом з FG.
Характеристики
- Стиль: Casual
- Сезон:Літо
- Довжина блузи (від плечового шва): 60 см
- Довжина покрокового шва штанів: 67 см
- Напівобхват талії:31-37 см
- Матеріал:Шифон, бенгалін
Таблиця розмірів
Наявність на складі
| Колір | 42 | 44 | 46 | 48 | |
| Бордовий | ![]() |
✓ | ✓ | ||
| Блакитний | ![]() |
✓ | ✓ | ||
✓ — в наявності (кількість обмежена).
✗ — немає в наявності (знято з виробництва).


Як зробити замовлення
Способи оплати
Варіанти доставки
Повернення і обмін
Умови співпраці
Дропшипінг
АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
При покупці від 10 до 24 од. будь-якого товару в одній посилці
ДОДАТКОВА ЗНИЖКА
При покупці від 25 од. будь-якого товару в одній посилці
Наші переваги
Весь товар в наявності
Відправка за 24 години
100% як на фото
Найвигідніші ціни
Обмін та повернення
Гарантія якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Girl |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Різні кольори |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Бенгалін |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Довжина блузи (від плечового шва) | 60 см |
| Довжина за кроковим шов | 67 см |
| Напівобхват талії | 37 см |
| Розмір | 42, 44, 46, 48 |
| Термін повернення | 14 днів із моменту отримання замовлення |
- Ціна: 475 ₴











